KARIÉRA

Hľadáte zaujímavú prácu?  Ak áno, potom sa pridajte k nám.. Teraz je čas rozšíriť náš tím, do ktorého hľadáme nových realitných maklérov a profesionálnych poradcov. Takže ak ste profesionál v oblasti nehnuteľností alebo začiatočník s chuťou obchodovať s nehnuteľnosťami a považujete sa za inteligentného, šikovného a spoľahlivého tímového hráča, radi by sme Vás spoznali. Preto ak máte záujem, neváhajte a pošlite, prosím váš  životopis čím skôr na náš email: info@realdeluxe.sk Garantujeme Vám možnosť pracovať v renomovanej realitnej spoločnosti s vynikajúcimi kariérnymi vyhliadkami, v prostredí založenom na úspechoch a s príležitosťou robiť viac, zarábať viac a byť viac. Tak neváhajte a pripojte sa k nám!

Momentálne hľadáme  nových ľudí na pozície:

– senior špecialista na predaj a prenájom rezidenčných nehnuteľností v Bratislave a blízkom okolí

– senior špecialista na komerčné nehnuteľnosti

– junior poradca pre Bratislavu a okolie

– junior poradca (maklér) a senior špecialista pre nehnuteľnosti na Strednom a Východnom Slovensku (hlavne VS -Košice, Poprad, Tatry)

Miesto práce je v Bratislave pre bratislavské nehnuteľnosti a pre ostatné nehnuteľnosti nachádzajúce sa na Západnom, Strednom a Východnom Slovensku je miesto práce v mieste Vášho bydliska. Nie je potrebné nikam dochádzať alebo sa kvôli práci sťahovať. Pracujeme aj on-line. Viac informácií  Vám radi poskytneme osobne alebo telefonicky, keď nám zavoláte alebo napíšete. Tešíme sa na Vás.

Podmienky prijatia: – stredná škola s maturitou alebo vysoká škola/univerzita (aj študenti), znalost práce s počítačom a internetom, reprezentatívne vystupovanie a príjemný vzhľad, excelentné komunikačné a organizačné schopnosti, dobrá znalosť angličtiny prípadne aj iného cudzieho jazyka, vysoké pracovné nasadenie, ochota pracovať na svojom odbornom raste, silná orientácia na pracovný výsledok, zmysel a chuť pre obchodovanie s nehnuteľnosťami.