KARIÉRA

Hľadáte zaujímavú prácu?  Ak áno, potom sa pridajte k nám.. Teraz je čas rozšíriť náš tím, do ktorého hľadáme nových realitných maklérov a profesionálnych poradcov. Takže ak chcete zmeniť prácu a ste profesionál  alebo ste začiatočník s chuťou obchodovať s nehnuteľnosťami a považujete sa za inteligentného, šikovného a spoľahlivého tímového hráča, radi by sme Vás spoznali. Prosím, neváhajte a pošlite nám váš  životopis na náš email: info@realdeluxe.sk Garantujeme Vám možnosť pracovať v renomovanej realitnej spoločnosti s vynikajúcimi kariérnymi vyhliadkami, v prostredí založenom na úspechoch a s príležitosťou robiť viac, zarábať viac a byť viac. Tak neváhajte a pripojte sa k nám!

Momentálne hľadáme  nových ľudí na pozície:

– senior špecialista na predaj a prenájom rezidenčných nehnuteľností v Bratislave a blízkom okolí

– senior špecialista na komerčné nehnuteľnosti

– junior poradca pre Bratislavu a okolie

– junior a senior  poradca pre celé Slovensko

Vaša nová práca s  nehnutľnosťami bude prispôsobená vášmu času  aj priestoru.  To znamená, že sami si budete organizovať čas strávený s klientmi i prácu s nehnuteňosťami a nemusíte dochádzať každý deň do kancelárie  čiže možete pracovať priamo z domu. Stačí vám telefón, počítač a internet pretože v našej spoločnosti pracujeme  hlavne on-line.  Práca pre našu spoločnsť  sa vykonáva na  základe živnostenského oprávnenia a  finančné ohodnotenie makléra resp. poradcu je na  základe spravodlivého provízneho systému podľa výkonu práce. Viac informácií  Vám radi poskytneme osobne alebo telefonicky, keď nám zavoláte alebo napíšete. Tešíme sa na Vás.

Podmienky prijatia: – stredná škola s maturitou alebo vysoká škola/univerzita (aj študenti), znalosť práce s počítačom a internetom, reprezentatívne vystupovanie a príjemný vzhľad, výborné komunikačné a organizačné schopnosti, v prípade práce so zahraničnými klientmi je znalosť angličtiny prípadne aj iného cudzieho jazyka potrebná, vysoké pracovné nasadenie, ochota pracovať na svojom odbornom raste, silná orientácia na pracovný výsledok, zmysel a chuť pre obchodovanie s nehnuteľnosťami.