Marketing v oblasti nehnuteľností

“Predaj a kúpa každej kvalitnej nehnuteľnosti  si vyžaduje kompetentnosť a skúsenosti aj v oblasti marketingu…” 

…a preto ako váš  profesionálny partner Vám vždy poskytneme:

  • kvalifikované  poradenstvo a konzultácie zamerané na Váš osobný a   ekonomický záujem
  • výnimočné marketingové príležitosti s miestnou odbornosťou a globálnym dosahom
  • využívame silné komunikačné nástroje pre rozsiahly dosah a expozíciu nehnuteľnosti,
  • prostredníctvom marketingových služieb vytvárame profesionálne prezentácie nehnuteľností,
  • umiestňujeme prezentáciu vašej nehnuteľnosti na najnavštevovanejších realitných serveroch a tlačových médiách na Slovensku i v zahraničí,
  • vypracúvame marketingový a predajný plán nehnuteľnosti,
  • na prezentáciu Vašej nehnuteľnosti využívame okrem klasických fotografií aj videá, 3D fotografie a virtuálnu realitu

 PONUKA A  DOPYT

Marketing v oblasti nehnuteľností poskytuje prístup k nehnuteľnostiam na predaj a na prenájom po celom svete. Preto je dobré sa obrátiť na našu realitnú kanceláriu. Inzerujeme ponúkané nehnuteľnosti nie len na slovenských ale hlavne na svetových inzertných portáloch. Nie sme klasická realitná kancelária  a  kúpa a predaj nehnuteľnosti s nami je naozaj pozoruhodný proces. Spojte sa s našimi realitnými odborníkmi dnes, aby ste našli svoju novú nehnuteľnosť alebo ponúknite vašu vzácnu nehnuteľnosť do nášho portfólia. Ak máte záujem, prosím kliknite na jeden z týchto klávesov a kľudne nás kontaktujte s vašou ponukou alebo dopytom.

Spolupracujte s nami

Naša spoločnosť Real Deluxe Living  je dobre známa svojimi prvotriednymi službami, priateľskými a korektnými vzťahmi s klientmi a s  obchodnými partnermi. K tomu, aby sme mohli poskytovať naše služby čo najkomplexnejšie, potrebujeme ďalších spolupracovníkov z rôznych odvetví , ktorých práca je spojená s nehnuteľnosťami.  Spolupracujeme  s renomovanými realitnými kanceláriami, maklérmi, developermi, finančnými poradcami, architektmi a podobne, ktorí prostredníctvom nás prezentujú svoje služby alebo produkty. Ak by  ste mali  záujem o spoluprácu s nami  a chceli by ste prezentovať svoje nehnuteľnosti alebo služby v našom portfóliu, čo vám pomôže získať ešte viac klientov pre váš biznis,  neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoluprácu s vami.

Súkromné výhľadávanie a Premium nehnuteľnosti

Okrem kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností z nášho portfólia poskytujeme našim klientom  aj osobný realitný servis čiže súkromné vyhladávanie nehnutelností , tzv. nehnuteľnosti šité na mieru. Ak teda hľadáte niečo extra, čo nemáme práve v ponuke, tak vám to najdeme inde a to z neverejných ponúk majiteľov nehnuteľností, od developerov alebo v ponuke z portfólií iných realitných spoločností. Kontaktujte nás s vašimi konkrétnymi požiadavkami a kliknite na ikonu dole Váš realitný servis a použite náš kontaktný formulár alebo nám kľudne zavolajte. Radi Vám pomôžeme ušetriť Váš čas a nájdeme Vám nehnuteľnosť vašich snov.

V našom portfóliu máme aj nehnuteľnosti so špeciálnym a dôverným charakterom. Tieto nehnuteľsnosti alebo ich ceny nie sú k dispozícií verejnosti, ale iba pre určitých klientov a ich ponuku nájdete v sekcii Premium. Kliknite na tlačítko nižšie a pošlite nám svoju požiadavku a my Vám po overení obratom zašleme súkromný kód, aby ste mohli získať prístup a vidieť  nehnuteľnosti zo sekcie Premium z nášho portfólia.

Predávajte prostredníctvom 3D virtualnej reality.

Prehliadajte naše portfólio a objavte svoju novú nehnuteľnosť pomocou funkcií prehliadky 3D a virtuálnej reality (VR), ktoré sú teraz k dispozícii na našej stránke. Pozrite sa na nehnuteľnosti on-line ako nikdy predtým s využitím možnosti 3D zobrazenia a využite skúsenosti Virtual Reality Tour aj prostredníctvom inteligentných  telefónov iPhone alebo Android, ktoré pridávajú ďalšiu vrstvu obsahu na existujúcu stránku s podrobnými údajmi o nehnuteľnosti na našej stránke.