BEZPLATNÉ SLUŽBY NAŠIM KLIENTOM

Dôvera a spokojnosť nášho klienta je pre nás dôležitá a preto Vám v našej realitnej kancelárii radi bezplatne poskytneme naše služby:

 • kvalifikované  poradenstvo a konzultácie zamerané na váš osobný a   ekonomický záujem
 • cenový odhad vašej nehnuteľnosti na predaj (na právne účely vyhotovený súdnym znalcom za poplatok)
 • vytvoríme profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti tzv. home  staging.
 • profesionálne nafotenie nehnuteľnosti na vyžiadanie – na prezentáciu vašej nehnuteľnosti určenej na predaj využívame často okrem klasických fotografií aj 3D  vizualizáciu a virtuálnu prehliadku,
 • umiestnenie a prezentáciu nehnuteľnosti na najnavštevovanejších realitných serveroch a tlačových médiách na Slovensku i v zahraničí,
 • vypracovanie  marketingového a predajného plánu nehnuteľnosti,
 • pridelenie  osobného makléra, ktorý Vám poradí a bude Vás sprevádzať celým procesom predaja / prenájmu nehnuteľnosti,
 • dôkladne preveríme nehnuteľnosť, vykonáme kompletný právny servis a zmluvy zabezpečíme formou notárskej zápisnice,
 • zabezpečíme vklad nehnuteľnosti na katastrálnom úrade
 • „Komplexné služby pre maximálne pohodlie a podporu“.

  Naše služby
  • Predaj nehnuteľnosti

   Predaj vašej hodnotnej nehnuteľnosti môže byť komplexný proces, v ktorom môžeme byť veľmi užitoční.  Ak chcete predať vašu nehnuteľnosť, spojíme vás s potencionálnymi kupcami. Spojíme vízie kupujúcich a predávajúcich, určíme skutočnú hodnotu nehnuteľnosti, ukážeme Vašu nehnuteľnosť potencionálnym kupcom, prerokujeme kúpne zmluvy, poskytneme právny, administratívny a prípadne aj finančný servis.  Našim cieľom je spojiť jedinečné nehnuteľnosti s jedinečnými klientmi.

  • Kúpa nehnuteľnosti

   V našom realitnom portfóliu môžete nájsť nehnuteľnosti, ktoré vás oslovia. Naša filozofia je však založená na celkovom prístupe k službám. Dokonca aj vtedy, ak nemáme tú pravú nehnuteľnosť pre vás v našej súčasnej ponuke, sme schopní a ochotní nájsť pre vás tú pravú nehnuteľnosť, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám – nehnuteľnosť vašich snov.  Stačí si len tú správnu nehnuteľnosť vybrať a my vám pomôžeme zrealizovať jej kúpu k vašej maximálnej spokojnosti. Dohodneme najlepšiu cenu, pripravíme a prerokujeme kúpnu zmluvu, poskytneme právny a administratívny servis ako aj finančné a hypotekárne poradenstvo.

  • Prenájom nehnuteľností

   Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti prenájmu bytov, víl, rodinných domov  ale aj komerčných priestorov a kancelárií. Ponúkame aj  kompletné spektrum služieb ako prenajímateľom tak aj nájomcom. Máme vybudované  mnohé dlhoročné partnerstvá s majiteľmi tých najlepších nehnuteľností a naši klienti sa na nás  môžu vždy spoľahnúť a profitovať z  našich  odborných skúseností v oblasti prenájmu rezidenčných a komerčných nehnuteľností na  dlhodobý či krátkodobý prenájom v Bratislave a v blízkom okolí. Poskytujeme naše  prvotriedne služby pri hľadaní tej pravej nehnuteľnosti a pri vyjednávaní nájomných zmlúv.

  • Cenový odhad

   Medzi naše realitné služby, ktoré poskytujeme našim klientom  patrí aj odborný odhad ceny nehnuteľnosti, tzv. kompletná analýza hodnoty nehnuteľnosti. Ak nechcete predať nehnuteľnosť pod cenu alebo netušíte aká je jej skutočná hodnota alebo potrebujete určiť presnú cenu nehnuteľnosti kvôli bankovým alebo právnym úkonom, tak našim cieľom je poskytnúť vám profesionálne služby aj v tomto smere. Naši profesionálni odhadcovia  Vám urobia odborný posudok a určia adekvátnu trhovú cenu vašej nehnuteľnosti podľa všetkých relevantných kritérií.  Vďaka našej dlhodobej prítomnosti na trhu s nehnuteľnosťami  sa môžu naši klienti  na nás vždy spoľahnúť a môžu profitovať zo skúseností našich odborníkov.

  • Právne služby

   Prostredníctvom  nášho  advokáta a jeho advokátskej kancelárie Vám poskytneme najlepšie právnické služby pri každej transakcii s nehnuteľnosťami. Ak sa rozhodnete kúpiť,  predať  alebo prenajať  nehnuteľnosť prostredníctvom našej realitnej kancelárie, budete mať automaticky poskytnuté aj prvotriedne právnické služby, ktoré zahŕňajú: vypracovanie všetkých zmluvných dokumentov, právne poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľnosti, odbornú konzultáciu s právnikom, odbornú právnu konzultáciu pri zahraničných predajoch a prenájmoch nehnuteľností ako aj vypracovanie dvojjazyčných  zmlúv, možnosť advokátskej úschovy celej kúpnej ceny alebo jej časti.

  • Investičné poradenstvo

   Služby investičného poradenstva a správy investícií pre súkromných investorov a vlastníkov nehnuteľností zabezpečuje náš tím profesionálov, ktorí vám môžu pomôcť nájsť kvalitné investičné možnosti a poskytnúť  poradenstvo týkajúce sa optimálneho využitia majetku a jeho vývoja. Poskytujeme investičné poradenstvo pri hľadaní vhodného investičného projektu, s tým súvisiace právne a finančné poradenstvo a služby administratívnej podpory.