Služby

Dôvera  a spokojnosť nášho klienta je pre nás  veľmi dôležitá a preto každému klientovi garantujeme pri všetkých transakciách bezpečnosť a právnu istotu, kompetentnosť a skúsenosti  odborníkov. 

 

V našej realitnej kancelárii nájdete tieto bezplatné služby:

 • kvalifikované  poradenstvo a konzultácie zamerané na váš osobný a   ekonomický záujem
 • cenový odhad vašej nehnuteľnosti pre osobnú potrebu klienta
 • výnimočné marketingové príležitosti s miestnou odbornosťou a globálnym dosahom –  vytvoríme profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti   tzv. home staging.
 • profesionálne fotenie nehnuteľnosti – na prezentáciu vašej nehnuteľnosti využívame často okrem klasických fotografií aj 3D  vizualizáciu a virtuálnu prehliadku,
 • umiestnenie a prezentáciu nehnuteľnosti na najnavštevovanejších realitných serveroch a tlačových médiách na Slovensku i v zahraničí,
 • vypracovanie  marketingového a predajného plánu nehnuteľnosti,
 • pridelenie  osobného makléra, ktorý Vám poradí, bude priamo realizovať predaj alebo prenájom Vašej nehnuteľnosti  a bude vykonávať obhliadky s potencionálnymi záujemcami,
 • zabezpečenie bezpečnosti predaja alebo prenájmu  a nehnuteľnosti –  dôkladne preveríme nehnuteľnosť ,vykonáme kompletný právny servis a zmluvy zabezpečíme formou notárskej zápisnice,
 • katastrálne služby –  zabezpečíme vklad nehnuteľnosti  a uhradíme poplatky spojené s prevodom a preverením nehnuteľnosti,
 • v prípade záujmu, poskytneme profesionálne hypotekárne služby.

„Kompletné služby pre maximálne pohodlie a podporu“.

Naše služby
 • Predaj nehnuteľnosti

  Predaj vašej hodnotnej a luxusnej nehnuteľnosti môže byť komplexný proces, v ktorom môžeme byť veľmi užitoční.  Ak chcete predať vašu nehnuteľnosť, pôdu čí pozemok, developerský projekt alebo už existujúcu firmu, spojíme vás s potencionálnymi kupcami zo Slovenska a zo zahraničia. Spojíme vízie kupujúcich a predávajúcich, určíme skutočnú hodnotu nehnuteľnosti, ukážeme Vašu nehnuteľnosť potencionálnym kupcom, prerokujeme kúpne zmluvy, poskytneme právny, administratívny aj finančný servis.  Našim cieľom je spojiť jedinečné nehnuteľnosti s jedinečnými klientmi.

 • Kúpa nehnuteľnosti

  Makléri v našej realitnej spoločnosti sú schopní a ochotní nájsť pre vás tú pravú nehnuteľnosť, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám – nehnuteľnosť vašich snov.  Samozrejme, v našom jedinečnom realitnom portfóliu  máme tie najlepšie nehnuteľnosti, ktoré vás oslovia. Naša filozofia je však založená na celkovom prístupe k službám. Dokonca aj vtedy, ak nemáme tú pravú nehnuteľnosť pre vás v našej súčasnej ponuke, budeme sa snažiť, aby sme vám splnili sen o vašom dome či byte alternatívnymi riešeniami. Vyberte si tu správnu nehnuteľnosť a naši odbornici vám  pomôžu zrealizovať jej kúpu k vašej maximálnej spokojnosti. Dohodneme najlepšiu cenu, pripravíme a prerokujeme kúpnu zmluvu, poskytneme právny, administratívny a finančný servis ako aj  architektonickú a interiérovú podporu.

 • Prenájom nehnuteľností

  Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti prenájmu bytov, víl, rodinných domov  a ponúkame aj rozsiahle komerčné realitné služby, ponúkame kompletné spektrum služieb ako prenajímateľom tak aj nájomcom. Máme vybudované  mnohé dlhoročné partnerstvá s majiteľmi tých najlepších nehnuteľností a naši klienti sa na nás  môžu vždy spoľahnúť a profitovať zo skúseností našich odborníkov v oblasti prenájmu nehnuteľností. V našej databáze nájdete veľa zaujímavých a luxusných rezidenčných a komerčných nehnuteľností na  dlhodobý či krátkodobý prenájom v Bratislave a v ďalších mestách  na Slovensku  ako aj v zahraničí.  Poskytujeme naše  prvotriedne služby pri hľadaní tej pravej nehnuteľnosti a pri vyjednávaní nájomných zmlúv.

 • Cenový odhad

  Ponúkame rozsiahle realitné služby, medzi ktoré patrí aj odborný odhad ceny nehnuteľnosti, tzv. kompletná analýza hodnoty nehnuteľnosti. Ak nechcete predať nehnuteľnosť pod cenu alebo netušíte aká je jej skutočná hodnota alebo potrebujete určiť presnú cenu nehnuteľnosti kvôli bankovým alebo právnym úkonom, tak našim cieľom je poskytnúť vám profesionálne služby aj v tomto smere. Naši profesionálni odhadcovia  Vám urobia za poplatok  súdnoznalecký posudok a určia adekvátnu trhovú cenu vašej nehnuteľnosti podľa všetkých relevantných kritérií.  Vďaka našej dlhodobej prítomnosti na trhu s nehnuteľnosťami  sa môžu naši klienti  na nás vždy spoľahnúť a môžu profitovať zo skúseností našich odborných poradcov.

 • Právne služby

  Prostredníctom  nášho  advokáta a jeho advokátskej kancelárie Vám poskytneme najlepšie právnické služby pri každej transakcii s nehnuteľnosťami. Ak sa rozhodnete kúpiť,  predať  alebo prenajať  nehnuteľnosť prostredníctvom našej realitnej kancelárie, budete mať automaticky poskytnuté aj prvotriedne právnické služby, ktoré zahŕňajú: vypracovanie všetkých zmluvných dokumentov, právne poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľnosti, odbornú konzultáciu s právnikom, odbornú právnu konzultáciu pri zahraničných predajoch a prenájmoch nehnuteľností ako aj vypracovanie dvojjazyčných  zmlúv, možnosť advokátskej úschovy celej kúpnej ceny alebo jej časti.

 • Investičné poradenstvo

  Služby investičného poradenstva a správy investícií pre súkromných investorov a vlastníkov nehnuteľností zabezpečuje náš tím profesionálov, ktorí vám môžu pomôcť nájsť kvalitné investičné možnosti a poskytnúť  poradenstvo týkajúce sa optimálneho využitia majetku a jeho vývoja. Poskytujeme investičné poradenstvo pri hľadaní vhodného investičného projektu, s tým súvisiace právne a finančné poradenstvo a služby administratívnej podpory.

Spol

Súkromné výhľadávanie a premium nehnuteľnosti.

Hľadáte niečo špeciálne?  Pomôžeme Vám nájsť to, čo hľadáte a poskytneme informácie ohľadne prémium nehnuteľnosti

Okrem všetkých transakcií s nehnuteľnosťami poskytujeme našim klientom  aj osobný realitný servis čiže súkromné vyhladávanie nehnutelností , tzv. nehnuteľnosti šité na mieru. Ak teda hľadáte niečo špeciálne, čo nemáme práve v ponuke, tak vám to najdeme inde a to v čo najkratšom čase.  Ak vás zaujala niektorá nehnuteľnosť z premiových nehnuteľností a chcete o nej viac vedieť, kľudne nás kontaktujte. Kliknite dole na kláves, použite náš kontaktný formulár a napíšte nám  alebo nám zavolajte. Radi Vám pomôžeme ušetriť Váš čas a nájdeme Vám nehnuteľnosť vašich snov.