Kto sme

Sme medzinárodná butiková realitná spoločnosť, ktorá je na slovenskom realitnom trhu už od  roku 1998. Našim klientom poskytujeme nadštandardné služby s individuálnym prístupom a to aj bez exkluzívnych zmlúv. Špecializujeme sa  predovšetkým na prenájom kvalitných nehnuteľností v Bratislave a okolí a kúpu a predaj  len tých najlepších  rezidenčných a komerčných nehnuteľností  v Bratislave a v zahraničí.   Zameriavame sa  na individuálne, čiže na mieru šité riešenia pre našich klientov. Náš tím špecialistov je  vám kedykoľvek k dispozícii.  Plná podpora,  komplexné služby, garancia bezpečnosti a právnej istoty sú hlavnými kompetenciami nášho skúseného tímu. Naše služby poskytujeme súkromným osobám, firmám, individuálnym majiteľom nehnuteľností ale aj investorom a developerom.

Čo ponúkame

✓ Naše odborné poradenstvo
✓  Individuálny prístup k zákazníkovi
✓ Dlhoročné skúsenosti s nehnuteľnosťami
✓ Osobnú starostlivosť aj po predaji alebo prenájme
✓ Neobmedzený prístup k nášmu špecializovanému tímu
✓ Dlhoročné partnerstvá
✓ Vedenie založené na čestnosti a bezúhonnosti
✓ Vyhľadávanie nehnuteľností podľa konkrétných požiadaviek
✓ Výnimočné príležitosti a zameranie sa na detaily
✓  Záruku bezpečnosti a právnej istoty – sme oboznámení s realitným trhom a právnymi predpismi, čo znamená maximálnu bezpečnosť pre Vás

3DVRTsuper

Náš tím

V našej spoločnosti je tím skusených špecialistov v oblasti nehnuteľností vo všetkých divíziách, vrátane predaja a prenájmu rezidenčných aj komerčných nehnuteľností, developerských projektov, investičného poradenstva, finančného a hypotekárneho poradenstva a marketingu. Naši odborní poradcovia a certifikovaní  makléri vám vždy ochotne poradia ohľadne každej nehnuteľnosti.  Náš tím je s vami v kontakte kedykoľvek a  je prispôsobený k vašim osobným požiadavkám.

„Profesionalita, kvalita, flexibilita, diskrétnosť a zodpovednosť sú synonymom našich služieb.“