Kto sme

Sme butiková realitná spoločnosť, ktorá  poskytuje najkomplexnejšie portfólio služieb a nehnuteľností už od roku 1998. Každému nášmu klientovi poskytujeme nadštandardné služby s individuálnym prístupom a to aj bez exkluzívnych zmlúv. Špecializujeme sa na sprostredkovanie prenájmu  nehnuteľností v Bratislave a predaj, kúpu a prenájom  rezidenčných a komerčných nehnuteľností  na  Slovensku aj v zahraničí.  Každú transakciu pre nášho klienta, malú či veľkú, vykonávame s maximálnou usilovnosťou a starostlivosťou od nášho prvého kontaktu , často aj po mnoho rokov.  Zameriavame sa  na individuálne, čiže na mieru šité riešenia pre našich klientov. Máme skúsený tím odborníkov, ktorí  vám je kedykoľvek k dispozícií.  Výber nehnuteľnosti u nás Vám zaručuje, že vaša voľba bude správna a  prispôsobená Vašim potrebám. Plná podpora,  komplexné služby, garancia bezpečnosti a právnej istoty pri kúpe, predaji,  prenájme nehnuteľnosti sú hlavnými kompetenciami nášho skúseného tímu. Naše služby poskytujeme súkromným osobám, firmám, individuálnym majiteľom nehnuteľností ale aj investorom a developerom.

Naše výhody

✓ Naše odborné poradenstvo
✓  Individuálny prístup k zákazníkovi
✓ Dlhoročné skúsenosti s nehnuteľnosťami
✓ Osobnú starostlivosť aj po predaji alebo prenájme
✓ Neobmedzený prístup k nášmu špecializovanému tímu
✓ Dlhoročné partnerstvá
✓ Vedenie založené na čestnosti a bezúhonnosti
✓ Vyhľadávanie nehnuteľností podľa konkrétných požiadaviek
✓ Výnimočné príležitosti a zameranie sa na detaily
✓  Záruku bezpečnosti a právnej istoty – sme oboznámení s realitným trhom a právnymi predpismi, čo znamená maximálnu bezpečnosť pre Vás

Marketing

NAŠE 3D VIRTUÁLNE PREHLIADKY
Kupujte a predávajte nehnuteľnosti prostredníctvom 3D vizualizácie a virtuálnej prehiadky. Väčšina zákazníkov zbožňuje  svet virtuálnej reality pretože práve virtuálna prehliadka im umožňuje sledovať ich potencionálne nehnuteľnosti kdekoľvek chcú. Nemusíte zbytočne strácať čas plánovaním svojej návštevy nehnuteľnosti na mieste. Stačí navštíviť nášich odborníkov  či odkaz na web stránke a uskutočniť  virtuálnu prehliadku nehnuteľností alebo si priamo u nás dať vyhotoviť  virtuálnu prehliadku vašej nehnuteľnosti. Štúdie ukazujú, že viac času stráveného na vašich virtálnych prehliadkach tiež zvyšuje vaše šance predať vašu nehnuteľnosť. V našej realitnej kancelárii  si môžete kúpiť alebo  predať nehnuteľnosť, ktorú uvidíte prostredníctvom 3D virtuálnej reality, čo znamená vyšiu úroveň prezentácie nehnuteľnosti, zaujímavý zážitok a maximálnu spokojnosť klienta.
3DVRTsuper

Náš tím

V našej spoločnosti je tím skusených špecialistov v oblasti nehnuteľností vo všetkých divíziách, vrátane predaja a prenájmu rezidenčných aj komerčných nehnuteľností, developerských projektov, investičného poradenstva, finančného a hypotekárneho poradenstva a marketingu. Naši odborní poradcovia a certifikovaní  makléri vám vždy ochotne poradia ohľadne každej nehnuteľnosti.  Náš tím je s vami v kontakte kedykoľvek a  je prispôsobený k vašim osobným požiadavkám.

„Profesionalita, kvalita, flexibilita, diskrétnosť a zodpovednosť sú synonymom našich služieb.“