Kto sme

Sme renomovaná butiková maklérska a realitná spoločnosť, ktorá  poskytuje najkomplexnejšie portfólio služieb a nehnuteľností od roku 1998. Každému nášmu klientovi poskytujeme nadštandardné služby s individuálnym prístupom a to aj bez exkluzívnych zmlúv. Špecializujeme sa hlavne  na sprostredkovanie prenájmu ale aj  kúpy a predaja tých  najlepších a prémiových rezidenčných a komerčných nehnuteľností na lukratívnych miestach v  Bratislave a  blízkom okolí, ako aj inde na Slovensku i v zahraničí.  Každú transakciu pre nášho klienta, malú či veľkú, vykonávame s maximálnou usilovnosťou a starostlivosťou od nášho prvého kontaktu, a často aj po mnoho rokov.  Zameriavame sa na individuálne, čiže na mieru šité riešenia pre našich klientov. Máme skúsený tím odborníkov, ktorí  vám je kedykoľvek k dispozícií. Za viac ako dvadsať rokov našej činnosti sme si vybudovali vynikajúcu pozíciu na realitnom trhu.  Výber nehnuteľnosti u nás vám zaručuje, že vaša voľba bude správna a  prispôsobená vašim potrebám. Plná podpora,  komplexné služby, garancia bezpečnosti a právnej istoty pri kúpe, predaji,  prenájme nehnuteľnosti sú hlavnými kompetenciami nášho skúseného tímu. Naše služby poskytujeme súkromým osobám, firmám, individuálnym majiteľom nehnuteľností ale aj investorom a developerom.

Naše prednosti

✓ Naše odborné poradenstvo
✓  Náš individuálny prístup k zákazníkovi
✓ Dlhoročné skúsenosti s nehnuteľnosťami
✓ Osobná starostlivosť aj po predaji alebo prenájme
✓ Neobmedzený prístup k nášmu špecializovanému tímu
✓ Celoživotné partnerstvá
✓ Vedenie založené na čestnosti a bezúhonnosti
✓ Mnoho nehnuteľností predaných a prenajatých našou spoločnosťou
✓ Výnimočné príležitosti a zameranie sa na detaily
✓ Sme oboznámení s realitným trhom a právnymi predpismi, čo znamená maximálnu bezpečnosť pre Vás

Marketing

POUŽITE NAŠE 3D VIRTUÁLNE PREHLIADKY
Kupujte a predávajte nehnuteľnosti prostredníctvom 3D vizualizácie a virtuálnej prehiadky. Väčšina zákazníkov zbožňuje  svet virtuálnej reality pretože práve virtuálna prehliadka im umožňuje sledovať ich potencionálne nehnuteľnosti kdekoľvek chcú. Nemusíte zbytočne strácať čas plánovaním svojej návštevy nehnuteľnosti na mieste. Stačí navštíviť nášich odborníkov  či odkaz na web stránke a uskutočniť  virtuálnu prehliadku nehnuteľností alebo si priamo u nás dať vyhotoviť  virtuálnu prehliadku vašej nehnuteľnosti. Štúdie ukazujú, že viac času stráveného na vašich virtálnych prehliadkach tiež zvyšuje vaše šance predať vašu nehnuteľnosť. V našej realitnej kancelárii  si môžete kúpiť alebo  predať nehnuteľnosť, ktorú uvidíte prostredníctvom 3D virtuálnej reality, čo znamená vyšiu úroveň prezentácie nehnuteľnosti, zaujímavý zážitok a maximálnu spokojnosť klienta.
3DVRTsuper

Náš tím

V našej spoločnosti je tím skusených špecialistov v oblasti nehnuteľností vo všetkých divíziách, vrátane predaja a prenájmu rezidenčných aj komerčných nehnuteľností, developerských projektov, investičného poradenstva, finančného a hypotekárneho poradenstva a marketingu. Naši odborní poradcovia a certifikovaní  makléri vám vždy ochotne poradia ohľadne každej nehnuteľnosti.  Náš tím je s vami v kontakte kedykoľvek a  je prispôsobený k vašim osobným požiadavkám.

„Profesionalita, kvalita, flexibilita, diskrétnosť a zodpovednosť sú synonymom našich služieb.“