O nás

Sme butiková sprostredkovateľská a realitná spoločnosť, ktorá  poskytuje portfólio najkomplexnejších a nadštandardných  služieb pri kúpe, predaji a prenájme len tých najkvalitnejších a luxusných nehnuteľností na najlepších adresách v Bratislave, na atraktívnych miestach na Slovensku a v zahraničí.  Naša spoločnosť  Real Deluxe Living vznikla v roku 1998 a od roku 2018  je prvou ocenenou  medzinárodnou reaitnou spoločnosť  na Slovensku ako aj členom Medzinárodného združenia realitných kancelárií. Na Slovenku sme otvorili  hlavnú kanceláriu spoločnosti v Bratislave a plánujeme aj v ďalších mestách.  Náš tím  odborných slovenských a medzinárodných realitných poradcov pomáha našim klientom s kúpou, predajom a prenájmom na vysokej úrovni. Zameriavame sa  hlavne na spokojnosť našich klientov a aby bola každá transakcia u nás zrealizovaná dôsledne, rýchlo a diskrétne. Poskytujeme prvotriedne služby s osobitným prístupom ku klientom.  Za viac ako dvadsať rokov našej činnosti v Real Deluxe Living sme si vybudovali vynikajúcu povesť v oblasti marketingu, kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností a preto naše služby využíva stále viac klientov. Pomohli sme stovkám klientov predať alebo prenajať ich nehnuteľnosť alebo  sme našli  našim klientom ich vysnívanú nehnuteľnosť.

Výber nehnuteľnosti u nás zaručuje, že vaša voľba bude najlepšia a prispôsobená vašim potrebám. Plná podpora, komplexné služby pri kúpe, predaji  a prenájme nehnuteľnosti, poradenstvo, právne a hypotekárne služby. sú hlavnými kompetenciami nášho skúseného medzinárodného tímu. Naše služby poskytujeme súkromým osobám, firmám, individuálnym majiteľom nehnuteľností ale aj investorom a developerom.

Naše výhody

✓ Naše prvotriedne poradenstvo
✓ Naše prvotriedne služby klientom
✓ Dlhoročné skúsenosti s nehnuteľnosťami
✓ Osobná starostlivosť aj po predaji alebo prenájme
✓ Neobmedzený prístup k nášmu špecializovanému tímu
✓ Celoživotné partnerstvá
✓ Vedenie založené na čestnosti a bezúhonnosti
✓ Mnoho slovenských i zahraničných rezidenčných a komerčných nehnuteľností predaných a prenajatých našou spoločnosťou
✓ Výnimočné príležitosti a zameranie sa na detaily
✓ Sme oboznámení s realitným trhom a právnymi predpismi, čo znamená maximálnu bezpečnosť pre Vás

Naše služby

Nehnuteľnosti vyberáme do nášho portfólia veľmi dôkladne  a s našimi klientmi jednáme profesionálne a veľmi citlivo.  Chápeme a rešpektujeme to, že zveriť predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti do rúk realitnej kancelárie je veľké rozhodnutie. S našimi dlhoročnými skúsenosťami a s využitím znalostí certifikovaných odborníkov v oblasti nehnuteľností zaručujeme našim zákazníkom maximálnu istotu a úplnú dôveru. Naši špecialisti v oblasti nehnuteľností majú skúsenosti so všetkými metódami marketingu, predaja a prenájmu  nehnuteľností.  Každú obchodnú transakciu pre nášho klienta, malú či veľku robíme s maximálnou  usilovnosťou a starostlivosťou od nášho prvého kontaktu, často aj po dlhé roky.  Zameriavame sa  na individuálne riešenia šité na mieru pre našich klientov.  Alternatívne využívame rozsiahlu sieť  miestnych,  národných a medzinárodných kontaktov spolu so starostlivo zacieleným inzerovaním v efektívnej medzinárodnej marketingovej kampani, ktorá dosiahne a určí maximálny počet potencionálnych kupujúcich a nájomcov pre vašu nehnuteľnosť. Poradíme vám v oblasti investovania, urobíme prieskum trhu s nehnuteľnosťami, vypracujeme marketingový  plán a poskytneme právnu podporu a finančné resp. hypotekárne poradenstvo.  Naša realitná spoločnosť vyniká v komplexnom poskytovaní najvyššej úrovne služieb našim klientom a dlhoročnými skúsenosťami. Naša práca v Real Deluxe Living je vysoko profesionálna, lojálna, flexibilná a diskrétna!

„Kompletné služby pre maximálne pohodlie a podporu“.

Naše služby
 • Predaj nehnuteľnosti

  Predaj vašej hodnotnej a luxusnej nehnuteľnosti môže byť komplexný proces, v ktorom môžeme byť veľmi užitoční.  Ak chcete predať vašu nehnuteľnosť, pôdu čí pozemok, developerský projekt alebo už existujúcu firmu, spojíme vás s potencionálnymi kupcami zo Slovenska a zo zahraničia. Spojíme vízie kupujúcich a predávajúcich, určíme skutočnú hodnotu nehnuteľnosti, ukážeme Vašu nehnuteľnosť potencionálnym kupcom, prerokujeme kúpne zmluvy, poskytneme právny, administratívny aj finančný servis.  Našim cieľom je spojiť jedinečné nehnuteľnosti s jedinečnými klientmi.

 • Kúpa nehnuteľnosti

  Makléri v našej realitnej spoločnosti sú schopní a ochotní nájsť pre vás tú pravú nehnuteľnosť, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám – nehnuteľnosť vašich snov.  Samozrejme, v našom jedinečnom realitnom portfóliu  máme tie najlepšie nehnuteľnosti, ktoré vás oslovia. Naša filozofia je však založená na celkovom prístupe k službám. Dokonca aj vtedy, ak nemáme tú pravú nehnuteľnosť pre vás v našej súčasnej ponuke, budeme sa snažiť, aby sme vám splnili sen o vašom dome či byte alternatívnymi riešeniami. Vyberte si tu správnu nehnuteľnosť a naši odbornici vám  pomôžu zrealizovať jej kúpu k vašej maximálnej spokojnosti. Dohodneme najlepšiu cenu, pripravíme a prerokujeme kúpnu zmluvu, poskytneme právny, administratívny a finančný servis ako aj  architektonickú a interiérovú podporu.

 • Prenájom rezidenčných nehnuteľností

  Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti prenájmu bytov, víl, rodinných domov a iných rezidenčných nehnuteľností a ponúkame kompletné spektrum služieb ako prenajímateľom tak aj nájomcom. V našej databáze nájdete veľa pekných a luxusných nehnuteľností na prenájom v Bratislave a v ďalších mestách Slovenska  ako aj medzinárodné nehnuteľnosti. Poskytujeme naše služby pri hľadaní tej pravej nehnuteľnosti pre vás a pri vyjednávaní nájomných zmlúv.

 • Prenájom komerčných nehnuteľností

  Ponúkame rozsiahle komerčné realitné služby. Našim cieľom je poskytnúť klientom rýchle a profesionálne služby v oblasti prenájmu, zastupovania prenajímateľov objektov a zastupovania nájomcov. Vďaka našej dlhodobej prítomnosti na trhu s nehnuteľnosťami  sa môžu naši klienti  na nás vždy spoľahnúť a môžu profitovať zo skúseností našich odborníkov v oblasti prenájmu komerčných nehnuteľností.

 • Právne služby

  Prostredníctom  nášho  advokáta a jeho advokátskej kancelárie Vám poskytneme najlepšie právnické služby pri každej transakcii s nehnuteľnosťami. Ak sa rozhodnete kúpiť,  predať  alebo prenajať nadštandardnú či luxusnú nehnuteľnosť prostredníctvom našej realitnej kancelárie, budete mať automaticky poskytnuté aj prvotriedne právnické služby, ktoré zahŕňajú: vypracovanie všetkých zmluvných dokumentov, právne poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľnosti, odbornú konzultáciu s právnikom, odbornú právnu konzultáciu pri zahraničných predajoch a prenájmoch nehnuteľností ako aj vypracovanie dvojjazyčných  zmlúv, možnosť advokátskej úschovy celej kúpnej ceny alebo jej časti.

 • Investičné poradenstvo

  Služby investičného poradenstva a správy investícií pre súkromných investorov a vlastníkov nehnuteľností zabezpečuje náš tím profesionálov, ktorí vám môžu pomôcť nájsť kvalitné investičné možnosti a poskytnúť  poradenstvo týkajúce sa optimálneho využitia majetku a jeho vývoja. Poskytujeme investičné poradenstvo pri hľadaní vhodného investičného projektu, s tým súvisiace právne a finančné poradenstvo a služby administratívnej podpory.

Náš tím

V našej spoločnosti je tím skusených špecialistov v oblasti nehnuteľností zo Slovenska i zo zahraničia a to vo všetkých divíziách, vrátane predaja a prenájmu rezidenčných aj komerčných nehnuteľností, developerských projektov, investičného poradenstva a marketingu. Naši odborní poradcovia vám poradia ohľadne vašej nehnuteľnosti a ponúknu alebo nájdu vám nehnuteľnosť, ktorú práve hľadáte a to v čo najkratšom čase.  Náš tím pracuje 7 dní v týždni, je s vami v kontakte kedykoľvek a  je prispôsobený k vašim osobným požiadavkám. Využívame miestne znalosti, jedinečné medzinárodné zdroje a zmysluplné partnerstvá v oblasti marketingu  pri  predaji či kúpe a prenájme nehnuteľnosti.  Pomáhame objavovať tie najkvalitnejšie nehnuteľnosti Vašich snov, ktoré spĺňajú Vaše požiadavky o komfortnom bývaní  a jedinečnom životnom štýle.

„Profesionalita, kvalita, flexibilita, diskrétnosť a zodpovednosť sú synonymom našich služieb.“