O nás

Sme renomovaná butiková realitná a sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá  poskytuje najkomplexnejšie portfólio luxusných a nadštandardných nehnuteľností a služieb od roku 1998. V našej realitnej spoločnosti  nájdete len tie  najkvalitnejšie a luxusné nehnuteľnosti na predaj a prenájom na najlepších adresách v Bratislave a blízkom okolí, na najatraktívnejších miestach na Slovensku a v zahraničí. Od roku 2018 sme členom Medzinárodného združenia realitných kancelárií a náš medzinárodný špecializovaný  tím poradcov a realitných maklérov pomáha našim klientom  sprostredkovať kúpu, predaj a prenájom nehnuteľnosti  na vysokej úrovni. Poskytujeme nadštandardné  služby s osobným prístupom ku klientom.  Za viac ako dvadsať rokov našej činnosti v Real Deluxe Living sme si vybudovali vynikajúcu povesť v oblasti marketingu, kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností a  preto naše služby využíva stále viac klientov.  Výber nehnuteľnosti u nás zaručuje, že vaša voľba bude najlepšia a prispôsobená vašim potrebám. Plná podpora, komplexné služby pri kúpe, predaji  a prenájme nehnuteľnosti, poradenstvo, právne a hypotekárne služby sú hlavnými kompetenciami nášho skúseného medzinárodného tímu. Naše služby poskytujeme súkromým osobám, firmám, individuálnym majiteľom nehnuteľností ale aj investorom a developerom.

Naše výhody

✓ Naše odborné poradenstvo
✓  Naše prvotriedne služby klientom
✓ Dlhoročné skúsenosti s nehnuteľnosťami
✓ Osobná starostlivosť aj po predaji alebo prenájme
✓ Neobmedzený prístup k nášmu špecializovanému tímu
✓ Celoživotné partnerstvá
✓ Vedenie založené na čestnosti a bezúhonnosti
✓ Mnoho nehnuteľností predaných a prenajatých našou spoločnosťou
✓ Výnimočné príležitosti a zameranie sa na detaily
✓ Sme oboznámení s realitným trhom a právnymi predpismi, čo znamená maximálnu bezpečnosť pre Vás

Naše služby

Nehnuteľnosti vyberáme do nášho portfólia veľmi dôkladne  a s našimi klientmi jednáme profesionálne a veľmi citlivo.  Chápeme a rešpektujeme to, že zveriť predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti do rúk realitnej kancelárie je veľké rozhodnutie. S našimi dlhoročnými skúsenosťami a s využitím znalostí certifikovaných odborníkov v oblasti nehnuteľností zaručujeme našim zákazníkom maximálnu istotu a úplnú dôveru. Naši špecialisti v oblasti nehnuteľností majú skúsenosti so všetkými metódami marketingu, predaja a prenájmu  nehnuteľností.  Každú obchodnú transakciu pre nášho klienta, malú či veľku robíme s maximálnou  usilovnosťou a starostlivosťou od nášho prvého kontaktu, často aj po dlhé roky.  Zameriavame sa  na individuálne riešenia šité na mieru pre našich klientov.  Alternatívne využívame rozsiahlu sieť  miestnych,  národných a medzinárodných kontaktov spolu so starostlivo zacieleným inzerovaním v efektívnej medzinárodnej marketingovej kampani, ktorá dosiahne a určí maximálny počet potencionálnych kupujúcich a nájomcov pre vašu nehnuteľnosť. Poradíme vám v oblasti investovania, urobíme prieskum trhu s nehnuteľnosťami, vypracujeme marketingový  plán a poskytneme právnu podporu a finančné resp. hypotekárne poradenstvo.  Naša realitná spoločnosť vyniká v komplexnom poskytovaní najvyššej úrovne služieb našim klientom a dlhoročnými skúsenosťami. Naša práca v Real Deluxe Living je vysoko profesionálna, lojálna, flexibilná a diskrétna!

„Kompletné služby pre maximálne pohodlie a podporu“.

Naše služby
 • Predaj nehnuteľnosti

  Predaj vašej hodnotnej a luxusnej nehnuteľnosti môže byť komplexný proces, v ktorom môžeme byť veľmi užitoční.  Ak chcete predať vašu nehnuteľnosť, pôdu čí pozemok, developerský projekt alebo už existujúcu firmu, spojíme vás s potencionálnymi kupcami zo Slovenska a zo zahraničia. Spojíme vízie kupujúcich a predávajúcich, určíme skutočnú hodnotu nehnuteľnosti, ukážeme Vašu nehnuteľnosť potencionálnym kupcom, prerokujeme kúpne zmluvy, poskytneme právny, administratívny aj finančný servis.  Našim cieľom je spojiť jedinečné nehnuteľnosti s jedinečnými klientmi.

 • Kúpa nehnuteľnosti

  Makléri v našej realitnej spoločnosti sú schopní a ochotní nájsť pre vás tú pravú nehnuteľnosť, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám – nehnuteľnosť vašich snov.  Samozrejme, v našom jedinečnom realitnom portfóliu  máme tie najlepšie nehnuteľnosti, ktoré vás oslovia. Naša filozofia je však založená na celkovom prístupe k službám. Dokonca aj vtedy, ak nemáme tú pravú nehnuteľnosť pre vás v našej súčasnej ponuke, budeme sa snažiť, aby sme vám splnili sen o vašom dome či byte alternatívnymi riešeniami. Vyberte si tu správnu nehnuteľnosť a naši odbornici vám  pomôžu zrealizovať jej kúpu k vašej maximálnej spokojnosti. Dohodneme najlepšiu cenu, pripravíme a prerokujeme kúpnu zmluvu, poskytneme právny, administratívny a finančný servis ako aj  architektonickú a interiérovú podporu.

 • Prenájom nehnuteľností

  Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti prenájmu bytov, víl, rodinných domov  a ponúkame aj rozsiahle komerčné realitné služby, ponúkame kompletné spektrum služieb ako prenajímateľom tak aj nájomcom. Máme vybudované  mnohé dlhoročné partnerstvá s majiteľmi tých najlepších nehnuteľností a naši klienti sa na nás  môžu vždy spoľahnúť a profitovať zo skúseností našich odborníkov v oblasti prenájmu nehnuteľností. V našej databáze nájdete veľa zaujímavých a luxusných rezidenčných a komerčných nehnuteľností na  dlhodobý či krátkodobý prenájom v Bratislave a v ďalších mestách  na Slovensku  ako aj v zahraničí.  Poskytujeme naše  prvotriedne služby pri hľadaní tej pravej nehnuteľnosti a pri vyjednávaní nájomných zmlúv.

 • Cenový odhad nehnuteľnosti

  Ponúkame rozsiahle realitné služby, medzi ktoré patrí aj odborný odhad ceny nehnuteľnosti. Ak nechcete predať nehnuteľnosť pod cenu alebo netušíte aká je jej skutočná hodnota, tak našim cieľom je poskytnúť vám, ako našim klientom rýchle a profesionálne služby aj v tomto smere. Naši odhadcovia  určia adekvátnu trhovú cenu vašej nehnuteľnosti podľa všetkých dôležitých kritérií.  Vďaka našej dlhodobej prítomnosti na trhu s nehnuteľnosťami  sa môžu naši klienti  na nás vždy spoľahnúť a môžu profitovať zo skúseností našich odborných poradcov.

 • Právne služby

  Prostredníctom  nášho  advokáta a jeho advokátskej kancelárie Vám poskytneme najlepšie právnické služby pri každej transakcii s nehnuteľnosťami. Ak sa rozhodnete kúpiť,  predať  alebo prenajať nadštandardnú či luxusnú nehnuteľnosť prostredníctvom našej realitnej kancelárie, budete mať automaticky poskytnuté aj prvotriedne právnické služby, ktoré zahŕňajú: vypracovanie všetkých zmluvných dokumentov, právne poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľnosti, odbornú konzultáciu s právnikom, odbornú právnu konzultáciu pri zahraničných predajoch a prenájmoch nehnuteľností ako aj vypracovanie dvojjazyčných  zmlúv, možnosť advokátskej úschovy celej kúpnej ceny alebo jej časti.

 • Investičné poradenstvo

  Služby investičného poradenstva a správy investícií pre súkromných investorov a vlastníkov nehnuteľností zabezpečuje náš tím profesionálov, ktorí vám môžu pomôcť nájsť kvalitné investičné možnosti a poskytnúť  poradenstvo týkajúce sa optimálneho využitia majetku a jeho vývoja. Poskytujeme investičné poradenstvo pri hľadaní vhodného investičného projektu, s tým súvisiace právne a finančné poradenstvo a služby administratívnej podpory.

Náš tím

V našej spoločnosti je tím skusených špecialistov v oblasti nehnuteľností zo Slovenska i zo zahraničia a to vo všetkých divíziách, vrátane predaja a prenájmu rezidenčných aj komerčných nehnuteľností, developerských projektov, investičného poradenstva a marketingu. Naši odborní poradcovia vám poradia ohľadne vašej nehnuteľnosti a ponúknu alebo nájdu vám nehnuteľnosť, ktorú práve hľadáte a to v čo najkratšom čase.  Náš tím pracuje 7 dní v týždni, je s vami v kontakte kedykoľvek a  je prispôsobený k vašim osobným požiadavkám. Využívame miestne znalosti, jedinečné medzinárodné zdroje a zmysluplné partnerstvá v oblasti marketingu  pri  predaji či kúpe a prenájme nehnuteľnosti.  Pomáhame objavovať tie najkvalitnejšie nehnuteľnosti Vašich snov, ktoré spĺňajú Vaše požiadavky o komfortnom bývaní  a jedinečnom životnom štýle.

„Profesionalita, kvalita, flexibilita, diskrétnosť a zodpovednosť sú synonymom našich služieb.“